محصول SAB-Hybrid

شرکت پردازش و ذخیره‌سازی سریع داده

معرفی محصول

SAB-Hybrid


در دنیای امروز، خدمات الکترونیکی، به دلیل مزایای چشمگیری که ایجاد می‌کنند، برای سازمان‌های مختلف یک هدف جدی محسوب می‌شوند. استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و بهره‌جویی از بستر مدرن فن آوری اطالعات، می‌تواند موجب شود مدیران فن آوری اطالعات سازمان، دغدغه‌های کمتری در زمینه بستر ارایه خدمات داشته باشند و توجه خود را به نرم افزارهای کاربردی و تنوع خدمات معطوف نمایند. افزایش میزان داده الکترونیکی، در کنار قابلیت اطمینان در تجهیزات ذخیره سازی، مقوله سرعت دسترسی و مدیریت داده را بیش از پیش اهمیت می‌بخشد.

‫سازی‬ ‫ذخیره‬ ‫تجهیزات‬ ‫‪SAB-HB‬‬، کارایی و قابلیت اطمینان بالایی برای سازمان ایجاد می‌کند و با فراهم ساختن سرعت بالا در دسترسی، مدیریت داده و همچنین امنیت و گسترش پذیری زیاد، بسار بسیار مناسبی برای ذخیره سازی داده‌های سازمان محسوب می‌گردند.

معماری

تجهیزات ذخیره سازی SAB Hybrid با استفاده از پردازنده‌های قدرتمند Intel Xeon E5-2600 V4، یک بستر یکپارچه جهت دسترسی همزمان بلاک و فایل فراهم می‌سازند و با پشتیبانی از انواع مختلف پروتکل ارتباطی FC،Ethernet و ISCSI، قابلیت انتخاب بالایی در زمینه انتخاب معماری فراهم می‌سازند. علاوه بر آن، استفاده از افزونگی در لایه‌های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری، طراحی مدرن، همکاری با برندهای خوشنام قطعه ساز سخت‌افزاری و همچنین پیاده سازی قابلیت‌های پیشرفته و هوشمند در این تجهیزات، منطبق بر آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، بستری امن، سریع، قابل اطمینان و انعطاف پذیر جهت حفظ و نگهداری داده‌های سازمان فراهم می‌سازد.

تجهیزات ذخیره سازی DT SAB با استفاده از پردازنده های قدرتمند 2600-E5 Xeon Intel V4 و استفاده از درایو های SAS و SAS-NL و همچنین با بهره جویی از Caching پیشرفته، سرعت بالایی در ذخیره سازی و دسترسی به داده‌های حجیم سازمان ایجاد می‌کنند. پشتیبانی از پروتکل‌ها و فرمت‌های مختلف و متنوع ذخیره سازی تصاویر دوربین و نیز سازگاری با بیش از 011 برند مختلف دوربین‌های مدار بسته، تجهیزات DT SAB را به یک انتخاب هوشمندانه جهت ذخیره سازی تصاویر دوربین‌های مدار بسته در سازمان‌ها بدل می‌کند. علاوه بر آن، این تجهیزات گزینه مناسبی جهت استفاده به عنوان Repository Backup Based Disk سازمان‌ها محسوب می گردند. این تجهیزات، یک بستر یکپارچه جهت دسترسی همزمان بالک و فایل فراهم می‌سازند و با پشتیبانی از انواع مختلف پروتکل ارتباطی FC ،Ethernet و iSCSI ،قابلیت انتخاب بالایی در زمینه انتخاب معماری فراهم می‌سازند. طراحی مدرن این تجهیزات و نیز همکاری با برندهای خوشنام قطعه ساز سخت افزاری، بستری امن، قابل اطمینان و انعطاف پذیر جهت حفظ و نگهداری این نوع از داده‌های سازمان فراهم می‌سازد.

SAB-Hybrid

ویژگی‌های محصول


مدیریت دستگاه

ادمین پنل مبتنی بر وب (HTML5) قدرتمند

گزارش گیری‌های مبتنی بر تارخ مختلف

قابلیت به روز رسانی دستگاه از پنل مدیریت

پشتیبانی از Email Notification

پشتیبانی از SNMP(v1,2,3)

پشتیبانی از Syslog

توانایی تعریف کاربر با سطوح مختلف دسترسی در سیستم

سرویس های موجود

لیست مشاوره و تجهیزات

نصب و راه اندازی

تنظیم دستگاه

سفارشی سازی محصول بر اساس نیازمندی‌های سازمانها

استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری خاص برای افزایش امنیت داده‌ها، طراحی شده توسط شرکت سازنده

خدمات پشتیبانی و گارانتی

خدمات ۲۴*۷

امکان ثبت تیکت و دریافت پشتیبانی مستقیم از تولید کننده

خدمات بازیابی اطلاعات در شرایط بحرانی

دو سال گارانتی و پشتیبانی

امکان ارائه خدمات پس از فروش مادام‌العمر

امکان بازبینی دوره‌ای و ارائه عملکرد تجهیزات

امکان نظارت پیشگیرانه با استفاده از پلت فرم محاسبات ابری شرکت، همراه با انواع روش‌های اطلاع رسانی مانند SMS، اخطار ایمیل و تماس تلفنی در موارد حساس

 

مشخصات محصول


Specification SAB-HAB-150 SAB-HAB-250 SAB-HAB-500
Max No. of Drives 150 250 500
CPU 2* intel 8-core 2.1 Ghz 2* intel 8-core 2.1 Ghz 2* intel 8-core 2.1 Ghz
Memory 32GB 64G 128G
Connection Protocols FC(Block)NFS/CIFS FC(Block)/NFS/CIFS FC(Block)NFS/CIFS
Max Flash cache Size 2TB 4 Tb 8TB
Max RAW Capacity 2.3 Pb 3.9TB 7.8PB
Disk support SSD/SAS/NL-SAS SSD/SAS/NL-SAS SSD/SAS/NL-SAS
Redundancy Dual Engine,Dual Board,Dual Controller(Active/Passiv),Dual Paths,Reduntdant Comp Dual Engine,Dual Board,Dual Controller(Active/Passiv),Dual Paths,Reduntdant Comp Dual Engine,Dual Board,Dual Controller(Active/Passiv),Dual Paths,Reduntdant Comp
RAID options 0/1,5,6 0/1,5,6 0/1,5,6
FC ports 8G/16G/32G 8G/16G/32G 8G/16G/32G
iSCSI support 1G/10G/40G 1G/10G/40G 1G/10G/40G
TCP/IP Support 1G/10G/40G 1G/10G/40G 1G/10G/40G
Max number of FC/iSCSI/NAS 16 24 24
Max LUN size 256TB 256TB 3000
Max File systems Per Array 500 1000 1500
Max Attached Snapshots 1000 1500 2500
SAS Drives
Drive Capacity 600G 900G 2.4TB 1.2TB 1.8TB
RPM 10K,15K 10K,15K 10k 10k 10k
Interface 12G 12G 12G 12G 12G
Physical Dimension "2.5,"3.5 "2.5,"3.5 "2.5,"3.5 "2.5,"3.5 "2.5,"3.5
NL-SAS Drives
Drive Capacity 2.4TB 4TB 6TB 8TB 12TB
RPM 7.2K 7.2K 7.2K 7.2K 7.2K
Interface 12G 12G 12G 12G 12G
Physical Dimension "3.5 "3.5 "3.5 "3.5 "3.5
SSD For Cache Drives
Drive Capacity 1TB 2TB
RPM
Interface 12G 12G
Physical Dimension "2.5,"3.5 "2.5,"3.5
  24x3.5" 16x3.5" 36x3.5" 60x3.5"
Number of Supported Drives 24 16 36 60
Drive Dimention Support 2.5" 3.5" 3.5" 3.5"
Form Factor 2U 3U 4U 4U
Connection 2x Mini-SAS Cables 2x Mini-SAS Cables 2x Mini-SAS Cables 2x Mini-SAS Cables
Controller Interface 12G 12G 12G 12G
Power SUpplies Redundant Redundant Redundant Redundant
Drive Type Support SSD,SAS,NL-SAS SSD,SAS,NL-SAS SSD,SAS,NL-SAS SSD,SAS,NL-SAS
Port Type Connection Protocol Port Specifications
FC FC 2x8G,SFP+,LC-LC,Multimode
FC FC 4x8G,SFP+,LC-LC,Multimode
FC FC 2x16G,SFP+,LC-LC,Multimode
FC FC 4x16G,SFP+,LC-LC,Multimode
FC FC 2x32G,SFP+,LC-LC,Multimode
Ethernet TCP/IP 4x1G,RJ45
Ethernet TCP/IP 2x10G,RJ45
Ethernet TCP/IP 2x1G,SFP+,LC-LC,Single mode
Ethernet TCP/IP 2x10G,SFP+,LC-LC,Multimode
Ethernet TCP/IP 2x10G,SFP+,LC-LC,Single mode
Ethernet TCP/IP 4x10G,SFP+,LC-LC,Multimode
Ethernet TCP/IP 2x40G,SFP+,LC-LC,Multimode

کاتالوگ محصول

SAB-Hybrid

شما از لینک زیر میتوانید کاتالوگ محصول SAB-Hybrid را
دریافت کنید، کاتالوگ شامل معرفی محصول و
مشخصات آن می‌باشد.
SAB-Hybrid

Copyright © 2022 HPDS Co